BECCA FITZPATRICK - Zavržený

22. ledna 2011 v 20:18 | zui* |  Recenze knih

zavzeny

ZAVRŽENÝ (první kniha série Hush, Hush)
Autor: Becca Fitzpatrick
Originální název: Hush, Hush
Datum vydání: 2010
Anotace:
Posvátná přísaha, zavržený anděl a zakázaná láska. Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory. * Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné - držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: "Jak hluboko dokážeš padnout?"Padlý anděl? Už jenom tohle ve mě vyvolává velký zájem, protože na knihy s tímto tématem jsem moc nenarazila :) ... a navic, kdo by odolal ( ehm, která holka by odolala :D) knížce s hlavním hrdinou jako je on... Nebezpečný? Sexy? Uhmm... co dodat... prostě mě ta knížka dostala :). Už se těším na druhý díl, i když je zatím jen v angličtině, ale nějak to snad přelouskám :)
 


Komentáře

1 Lůca Lůca | 22. června 2011 v 11:19 | Reagovat

a tuhle jsem náhodou četla :D ... Koukala jsem se tady na knihy ke stažení a pak jsem si to prostě stáhla ... Užasné ... Panch ♥♥ :D ... No prostě ... jako u každé knížky :D ... Edward (Stmívání), Sam ( Mrazení)a těd Panch :D ... krásně se to doplnuje :D jdu se poohlídnout po další ... nebo spíš dalším :D nebezpečně sexy zlým klukem :D

2 Lůca Lůca | 22. června 2011 v 11:19 | Reagovat

áhá :D Já mu říkam Panch ale je to Patch :D ... no co ... :D

3 CC CC | 23. dubna 2012 v 17:00 | Reagovat

Nedokážu pochopit, proč se tak mnoho autorů inspirovalo Stmíváním? Mám ráda Twilight ságu, ale to si nedokážou vymyslet něco svého, musí kopírovat práci jiných? To je docela smutné. Třeba z úvodu Upířích deníků jsem byla tak otrávená, že jsem se málem nechala ovlivnit a nejradši bych tu knihu odložila. A tohle? Nepřijde vám povědomé, že se ta dívka s Patchem pozná na hodině biologie, ale nejen to, ale i ty okolnosti... A mnoho dalších. To už je příliš!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama