Cassandra Clare - City of Fallen Angels

31. března 2011 v 19:39 | zui* |  Recenze knih

MĚSTO PADLÝCH ANDĚLŮ (čtvrtá kniha ze série Smrtelné nástroje)
Autor: Cassandra Clare
Originální název: The City of Fallen Angels
Datum vydání: Anj: 2011, Cz: ???
Anotace:
Děj Města padlých andělů se odehrává po událostech ze Skleněného města. Zaměřuje se na Clary, Jace a Claryina nejlepšího kamaráda Simona a na to, jak se přizpůsobuje životu upíra, ale pořád je to pokračování a objevují se tam všechny postavy z Nástrojů smrti: Isabelle, Alec, Magnus, Luke, Jocelyn, Maia a mnozí další.
Ve Městě padlých andělů někdo vraždí Lovce stínů kteří dříve patřili ve Valentinova Kruhu, a nechává jejich těla v New Yorku v takovém stavu, aby vyprovokoval nepřátelství mezi Podsvětím a Lovci.
Bratrovražedná válka mezi upíry otřásá celým Podsvětím a pouze Simon - Denní upír, kterého chce mít každý na své straně - může rozhodnout kdo zvítězí; škoda jen, že on s politikou Podsvětí nechce mít nic společného.
Mezitím se Clary a Jace snaží rozlušti tajemství, které pro ně bude mít závažné osobní následky - následky, které by jejich vztah mohly posílit, nebo je naopak navždy odloučit.

No, nemůžu se dočkat až City of Fallen Angels konečně vyjde :D, jsem zvědavá jak to bude dále mezi Clary a Jacem, když nás (nebo mě aspoň určitě) anotace tak napíná :D... Jinak na obálce je Clary a Simon, kdyby jste to náhodou nepoznali :) ... A v dalším článku sem hodím nějaké ukázky z knížky :) ...
Taky už se nemůžete dočkat? :D
 


Komentáře

1 Angie Angie | E-mail | Web | 31. března 2011 v 23:25 | Reagovat

Já se spíš nemůžu dočkat třetího dílu. Ještě jsem se k tomu nedokopala. Pff. :D

Čtvrtý díl u nás vyjde určitě až za dlouho. :X

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama