J. R. Ward - Bratrstvo černé dýky

10. března 2011 v 17:00 | zui* |  Recenze knih

MILENEC Z TEMNOT (první kniha ze série Bratrstvo černé dýky)
Autor: J. R. Ward
Originální název: Dark lover
Datum vydání: 8.4.2010
Anotace:
Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců svého rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku se svými odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. * Nejkrvežíznivějším z nich je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit dávnou vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě nevlastní dceru, musí za ni Wrath převzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nesnilo ani v nejdivočejších snech. * Dvoumetrová Wrathova postava zahalená v kůži ztělesňuje čirý děs. Dlouhé černé vlasy spadající doprostřed čela, oči, jež nikdy nikdo nespatřil, ukryté pod tmavými brýlemi. Ramena dvakrát širší, než má většina mužů.


MILENEC Z VĚČNOSTI (druhá kniha ze série Bratrstvo černé dýky)
Autor: J. R. Ward
Originální název: Lover eternal
Datum vydání: 10.6.2010
Anotace:
Autorka se vrací do Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů Bratrstva černé dýky. * Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnáruživější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. * O to větší starost má o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou do jeho péče. Ví o ní totiž, že ji přitahuje stejně intenzivně jako ona jeho.


PROBUZENÝ MILENEC (třetí kniha ze série Bratrstvo černé dýky)
Autor: J. R. Ward
Originální název: Lover awakened
Datum vydání: 21.10.2010
Anotace:
V nočním stínu newyorského Caldwellu zuří smrtící válka mezi upíry a jejich zabijáky. Operuje zde tajná skupina bratrů, jaké se nic nevyrovná - šest upířích válečníků, ochránců své rasy. Mezi ně patří i Zsadist, nejděsivější člen Bratrstva černé dýky. * Někdejší otrok krve stále ještě nosí na svém těle jizvy minulosti, naplněné utrpením a ponížením. Je to divoch, vyhlášený svou neuhasitelnou zuřivostí a hrůznými činy, obávaný lidmi stejně jako upíry. Hněv je jeho jediným společníkem a děs je jeho jedinou vášní - dokud před zlem Vyhlazovací společnosti nezachrání krásnou upírku. * Bellu okamžitě uchvátí kypící energie, kterou v sobě Zsadist chová. Když se jich ale začne zmocňovat vzájemná touha, Zsadista jeho žízeň po pomstě na Belliných mučitelích přivádí na pokraj šílenství. Teď musí Bella pomoci svému milenci překonat rány trýznivé minulosti a nalézt mu budoucnost po své boku…


Jop, občas je tam tak trochu víc erotiky, než obvykle :D, ale je to taky zatracená romanťárna od které se člověk prostě neodtrhne dokud to nepřečte :)
 


Komentáře

1 Angie Angie | E-mail | Web | 10. března 2011 v 21:54 | Reagovat

K tomuhle se chystám o víkendu. :D

2 JamesJuisp JamesJuisp | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 21:36 | Reagovat

<a href=http://fei.girls-kzn.mobi>проститутки Казань</a>
<a href=http://fei.girls-kzn.mobi/individuals/>индивидуалки Казань</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama