Lauren Kate - Pád

10. března 2011 v 18:46 | zui* |  Recenze knih

FALLEN
Autor: Lauren Kate
Originální název: Fallen
Datum vydání: 2011?
Anotace:
Je tu něco až bolestně povědomého okolo Daniela Grigoriho.
Tajemný a lhostejný, dostal se do centra pozornosti Luce Pride od prvního okamžiku na inetrnátní škole Sword & Cross v dusném městečku Savnnah v Georgii. On je jediným světlým bodem v místě, kde jsou mobilní telefony zakázány, ostatní studenti jsou psychicky narušení a bezpečnostní kamery sledují každý váš pohyb.

I když Daniel nechce mít s Luce nic společného - a dává to dost jasně najevo - nemůže ho nechat jít. Přitahována k němu jako můra ke světlu, musí zjistit, co Daniel tak zoufale drží v tajnosti... i kdyby ji to mělo zabít.


Tuhle knížku jsem začala číst na tomto blogu, protože zatím vyšla pouze v angličtině. Po přečtění anotace, jsem si myslela že to bude mírně řečeno blbost, ale Fallen mě překvapil. Hodně :). I když na blogu chybí dopřekládáný kousek do konce, tak můžu říct, že Fallen rozhodně už teď patří mezi mé oblíbené knihy :). Už jenom to prostředí "školy pro psychopaty" (mírně řečeno v některých případech :D) je docela neobvyklé. A vlastně skoro do poslední chvíle jsem nevěděla co je vlastně Daniel zač. I když Luce mi chvilkama připadala jako stalker :D... Pro nás romantičky prostě dokonalá knížka :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama